O NAS

Sięgamy wysoko

Urszula Klonowska

Nasza specjalność to promocja firm, marek i produktów z branży „Health & Beauty”

W Get In Touch nasze życie kręci się wokół zdrowia i urody. Stanowią one nie tylko główny przedmiot naszej pracy, ale i zainteresowań. Nasza aktywność i kompetencje to efekt połączenia wieloletniego doświadczenia w branży PR i reklamy, spójnych z wizerunkiem firmy wartości i prawdziwej pasji. Bo wierzymy, że to właśnie pasja jest kluczem do sukcesu, nie tylko w biznesie.

Dzięki naszym staraniom i wsparciu liczne sukcesy osiągnęło już wielu naszych Klientów. Pracując dla nich, wylansowaliśmy wiele topowych produktów, a marki, którymi się opiekujemy, zyskały ogólnopolską rozpoznawalność i renomę.

Współpracujemy z Siecią Przedsiębiorczych Kobiet, aktywnie wspieramy kobiety biznesu poprzez coaching, mentoring dot komunikacji i wizerunku. Jesteśmy członkiem SAPR.

Rzeczy, które warto wiedzieć o agencji
Get in Touch

„Może istnieć sto sposobów komunikowania się we współczesnym
świecie, ale nic nie zastąpi ludzkiego spojrzenia”

Paulo Coelho, Być jak płynąca rzeka

Robimy to, bo to kochamy

Nasz biznes opiera się na miłości.  Jesteśmy marzycielami i działaczami, którzy wierzą w bezustanne odkrywanie tego, co jest możliwe.  Jesteśmy pasjonatami zdrowia i urody, które stanowią fascynujący, a czasami wręcz tajemniczy ocean wrażeń zmysłowych. Ocean, który potrafi nie tylko zaciekawić, ale także wciągnąć i stać się pasją oraz częścią życia.

Kochamy naszych klientów

Jesteś powodem, dla którego istniejemy.  Pomagasz nam tworzyć znaczące zmiany na tym świecie.  Mamy obsesję na punkcie szczęścia klientów, odpowiadamy na e-maile i pracujemy bez przerwy, aby upewnić się, że czujesz się ceniony, wysłuchany i doceniany.

 Jesteśmy tu by zmieniac świat

 Liczy się każdy akt dawania.  Pomagamy potrzebującym, tworzymy światowej klasy bezpłatne treści i przekazujemy część wszystkich dochodów organizacjom non-profit na świecie.

 Jak powiedział William James: „Zachowuj się tak, jakby to, co robisz, miało znaczenie.  To robi.”

Nie jesteśmy średni

Dajemy z siebie 120%. Mamy obsesję na punkcie przekraczania oczekiwań i wykraczanie poza siebie i siebie nawzajem.

Działamy w zgodzie z naturą biznesu

Stopień zanieczyszczenia wody, gleby oraz powietrza nieustannie rośnie. Zasoby takie jak węgiel i gaz powoli ulegają wyczerpaniu, a ciągły rozwój cywilizacji zwiększa nasze zapotrzebowanie na energię. Aby zahamować destrukcję naszego środowiska wdrażamy działania ekologiczne we wszystkich obszarach naszej działalności (stawiamy na zieloną architekturę w biurze, na balkonie, stosujemy ekologiczne środki czystości, zamawiamy ekologiczną żywność na eventy, oszczędzamy energię i wodę).

Wierzymy, że wszystko jest pomyślne

Nie ma znaczenia, co chcesz stworzyć, przeżyć lub sprawić, by się wydarzyło.  Mamy niezachwianą wiarę w możliwość.  To z pokorą, pasją i skupieniem – możemy sprawić, że wszystko jest możliwe.

Rozwijamy się

Stawiamy na edukację, autentyczność oraz stały rozwój w każdym obszarze, dużo słuchamy, jesteśmy ciekawi świata oraz innowacyjnych rozwiązań.

Mamy życzliwą politykę tylko dla ludzi

PITA, trolle i inni ignoranci, którzy wykazują złośliwe, nieuczciwe zachowanie, nie są mile widziani – w naszej społeczności lub jako klienci.  Odnosi się to również do wszelkich praktyk ageizmu, rasizmu, seksizmu i innych form, które zrodziły się z bigoterii i nienawiści.

Jesteśmy optymistami

Nasze poczucie humoru jest niecodzienne, a nasz optymizm jest nie do powstrzymania.   Zdecydowanie opowiadamy się za życzliwością.  Traktujemy naszą pracę poważnie. Punktualność, rzetelność i skuteczność to podstawowe wyznaczniki naszej pracy.

Zaufanie jest wszystkim

Jesteśmy zwykłymi mówcami, którzy mówią, co mają na myśli. Jesteśmy szczerzy wobec naszych klientów, mediów, odbiorców i siebie nawzajem. Przekazujemy rzetelne informacje na temat współpracujących z nami firm – wszystkim interesariuszom, m.in. dziennikarzom, redaktorom oraz inwestorom instytucjonalnym. Wszystko, co polecamy, wynika z tego, że naprawdę w to wierzymy. Masz nasze słowo: wszelkie powiązane rekomendacje są wyraźnie ujawnione, jasne i proste.

Bawimy się, robiąc to wszystko 

Mantra firmy:

„Jeśli potrafisz o czymś marzyć to potrafisz także tego dokonać!”

Urszula Klonowska-Wizental
Dyrektor ds. Strategii i PR

Właścicielka butikowej agencji PR Get in Touch od 10 lat. Strateżka komunikacji i doświadczony PR-owiec. Mentorka w Fundacji „Zdążyć z Miłością”. Absolwentka MBA na Uniwersytecie Warszawskiem, Public Relations i Strategiczne Komunikowanie w Firmach oraz Stosunków Międzynarodowych w Szkole Głównej Handlowej.

Od początku mojej drogi zawodowej PR to dla mnie nie tylko praca, ale i PASJA. Coś, co sprawia, że zapominam o mijającym czasie, pozwala mi sięgać dalej i wyżej, daje siłę, aby osiągać niemożliwe. PR jest pełen nieprzewidywalnych wyzwań i to lubię w nim najbardziej! Każdy dzień przynosi nowe cele, motywuje, wymaga nieustannej nauki i rozwoju.

Pełnię szczęścia czuję praktykując jogę. Kocham też czytać książki (szczególnie biografie)  z kubkiem zielonej herbaty w dłoni.

Kamila Bogdanowicz
Specjalista ds. PR

Absolwentka Politechniki Warszawskiej i obecnie studentka Filologii Niemieckiej. Przygodę z Public Relations rozpoczęłam już na studiach, gdzie byłam członkiem zarządu koła naukowego do spraw promocji. Za zaangażowanie w działalność PR otrzymałam specjalne stypendium od Rektora PW. Jestem umysłem ścisłym w ciele humanisty – na co dzień łączę logiczne myślenie z pasją do języków i pisania.

W agencji Get in Touch zajmuję się przygotowywaniem newsów prasowych, zarządzaniem bazą mediów oraz współpracą z Influencerami.

W wolnym czasie chętnie podróżuję, gotuję i piekę oraz uczę się języków obcych.

Joanna Kwiecińska-Ćwir
Coach Mentor

MBA, praktyk biznesu, mentorka, dyplomowany coach z akredytacją międzynarodowego stowarzyszenia European Mentoring & Coaching Council, certyfikowany konsultant ExtendedDISC®.  Pomysłodawczyni ogólnopolskiej akcji recyclingowej Zielony Salon we współpracy z Fundacją Alter Eko zajmującą się edukacją ekologiczną. Jeśli mówimy o pięknie – to tylko odpowiedzialnym.

Z Agencją Get in Touch jest związana projektowo, wspierając działania komunikacyjne, operacyjne i strategiczne.

Jest osobą, która optymistycznie patrzy w przyszłość i widzi ją w ciepłych kolorach, wykorzystuje swoje umiejętności, doświadczenie, talenty z dużą akceptacją tego, co się wydarza. Prywatnie żona, mama dwojga dorosłych dzieci, miłośniczka podróży, rozwoju osobistego i dobrego życia.

Przeczytaj, jakie opinie o nas mają nasi klienci:

ARBONNE INTERNATIONAL, LLC
„Współpraca z Agencją Get in Touch to sama przyjemność. Bardzo cenimy sobie zaangażowanie, profesjonalizm i indywidualne podejście do naszych potrzeb. Wszystkie strategie marketingowe są realizowane sprawnie, z dbałością o każdy detal i na najwyższym poziomie. Ogromną zaletą firmy jest również bardzo dobry kontakt na każdym etapie realizacji kampanii oraz fachowe doradztwo. Jakość współpracy oraz skuteczność realizacji pozwoliły nam dotrzeć do pożądanej grupy docelowej i pomogły zbudować świadomość na temat marki. Z pełnym przekonaniem polecamy Get in Touch jako rzetelną, profesjonalną i godną zaufania agencję PR.”

ARBONNE INTERNATIONAL, LLC

Klinika Miracki

„Działania komunikacyjne Agencji Get in Touch prowadzone są z ogromnym zaangażowaniem i profesjonalizmem, co sprawiło, że klinika BeautymeD stała się bardzo rozpoznawalna na ryku i jest uważana za jedną z najlepszych klinik medycyny estetycznej w kraju. Dzięki zaangażowaniu agencji wiadomości i informacje o zabiegach oraz porady eksperckie regularnie ukazują się w najbardziej znanych magazynach, portalach i blogach kobiecych, life stylowych i urodowych. Polecamy agencję Get in Touch wszystkim, którzy chcą zadbać o wizerunek firmy oraz pożądane postrzeganie produktów i usług.”

Krzysztof Miracki i Karina Dudek-Miracka
Właściciele Kliniki Miracki

Avebio

„Współpraca z Agencją Get in Touch odpowiedzialną za działania promujące markę AVEBIO w prasie i portalach internetowych układa się od lat bardzo dobrze. Indywidualne podejście do klienta i skuteczność działań potwierdzają profesjonalizm zespołu pracującego w agencji. Dzięki skutecznej promocji marki w prasie w krótkim czasie staliśmy się rozpoznawalni wśród potencjalnych klientów. Firmom działającym w sektorze beauty polecam współpracę z Get in Touch.”

Małgorzata Tomaszewska
AVEBIO Brand Founder

Chantarelle Laboratory Derm Aesthetic

„Działania i projekty powierzone Agencji Get in Touch realizowane są zawsze na wysokim. Warte podkreślenia jest wszechstronne podejście do naszych pomysłów i pytań, a także dokładne dopasowanie efektu pracy do naszych potrzeb. Zdecydowanie polecamy Get in Touch jako wiarygodnego partnera biznesowego.”

Ewa Tylkowska-Kiewra
e-Marketing & PR Manager, CHANTARELLE Laboratory Derm Aesthetic

Delawell

„Współpraca z agencją Get In Touch, a szczególnie z Panią Urszulą Klonowską-Wizental, to czysta przyjemność. Wszystkie działania wykonywane są z niespotykanym zaangażowaniem, profesjonalnie, terminowo, zgodnie z naszymi wymaganiami, i co najważniejsze – samodzielnie. Pani Ula jest dla nas źródłem wiedzy i inspiracji w szeroko pojętych działaniach marketingowych. Często zdarza się, że świadczone usługi przewyższają nasze oczekiwania i otrzymujemy więcej, niż zapisane jest to w umowie. To wyjątkowe na rynku agencji Public Relations.”

Monika Bacia
Prezes Zarządu Dellawell

Empire Hair & Beauty Salon

„Wszystkie działania Agencji Get in Touch charakteryzują się ogromnym zaangażowaniem, kreatywnością i dokładnym dopasowaniem działań do bieżących potrzeb firmy. Poziom świadczenia usług w pełni spełnia nasze oczekiwania, dlatego też z przyjemnością rekomendujemy współpracę z agencją Get in Touch.”

Małgorzata Sidorowska
Właścicielka EMPIRE Hair & Beauty Salon

Janssen Cosmetics

„ Zespół Get in Touch dał się poznać jako rzetelny i solidny partner z profesjonalnym zapleczem merytorycznym. Pani Urszula Klonowska-Wizental wszystkie działania prowadzi z ogromnym zaangażowaniem i kreatywnością, uwzględniając przy tym indywidualne potrzeby naszej firmy. Na szczególną uwagę zasługuje terminowość oraz sumienność prowadzonych przez agencję działań z zakresu Public Relations.”

Maciej Kotula
Prezes Zarządu Janssen Cosmetics

Make up Store

„Usługi świadczone przez Agencję Get in Touch prowadzone są kompleksowo, co stanowi duże ułatwienie współpracy. Get in Touch bardzo terminowo wywiązuje się z podjętych zadań. Kreatywność oraz elastyczność wykazywana przez pracowników agencji pozwala na uwzględnienie rzeczywistych potrzeb naszej marki. W oparciu o własne doświadczenia we współpracy z agencją Get in Touch mogę z całą odpowiedzialnością polecić innym firmom świadczone przez nią usługi, podkreślając szczególnie ich profesjonalizm oraz niezwykle miłą atmosferę, w jakiej nasze wspólne działania przebiegają.”

Ewa Hordyńska
Członek Zarządu VINTAGE GROUP Sp. z o.o.

Mary Cohr Paris

„Dzięki profesjonalnie i systematycznie prowadzonym działaniom udało nam się zaistnieć w prestiżowych magazynach i portalach urodowych, lifestylowych oraz people, które były priorytetowe dla naszej firmy. Kosmetyki Mary Cohr są bardziej rozpoznawalne na rynku i udało się rozszerzyć wizerunek produktów na te obszary konsumenckie, w których dotychczas nie zaistniały. Po raz kolejny potwierdziliście Państwo, że jesteście firmą odpowiedzialną, godną zaufania i przede wszystkim bardzo profesjonalną i rzetelną.”

Zbigniew Patrzała
Właściciel firmy ALL-PROF – wyłącznego dystrybutora kosmetyków MARY COHR w Polsce

Mediabuy.pl

„Pragnę zarekomendować Panią Urszulę Klonowską-Wizental jako sprawdzonego partnera dostarczającego usługi z zakresu Public Relations i E-PR. Współpraca z prowadzoną przez nią Agencją Get in Touch jest efektywna, a realizacje zadań charakteryzują się profesjonalizmem i kreatywnością.”

Marta Stadnicka
Prezes Zarządu, Mediabuy.pl

Neoglis

“Dzięki systematycznie prowadzonym działaniom pracowników Agencji Get in Touch oraz ich doskonałej znajomości mediów z branży beauty udało nam się zaistnieć w mediach wysokonakładowych, które były priorytetowe dla naszej marki, a także w prestiżowych portalach internetowych oraz radiu. Zespół Get in Touch, który prowadzi dla nas działania wykazuje się profesjonalną wiedzą z zakresu oferty marki Neoglis oraz doskonale rozumie specyfikę naszej działalności, dzięki czemu osiągnęliśmy wspólnie zamierzone cele.”

Ewa Pakuła
Właściciel, ENZO ESTETIC

Polmax

„Agencja Get in Touch odpowiedzialna jest za działania komunikacyjne oraz Public Relations dotyczące zabiegów oraz sprzętu do Endermologii® marki LPG w mediach urodowych, kobiecych oraz lifestylowych. W trakcie współpracy agencja dała się poznać jako rzetelny i solidny partner. Poziom świadczenia usług w pełni spełnia nasze oczekiwania, dlatego też rekomendujemy Agencję Get In Touch jako profesjonalnego i wiarygodnego partnera w biznesie.”

Jerzy Korszewski
Właściciel POLMAX CZĘSTOCHOWA

Stereo.pl, Bileteria.pl, ProjectDVD, Pstryk.pl

„Grupa Stereo S.A. pragnie podziękować za bardzo udaną i owocną współpracę z Agencją Get in Touch, reprezentowaną przez panią Urszulę Klonowską-Wizental. Obowiązki Agencji obejmowały PR korporacyjny i przede wszystkim PR produktowy, media relations, corporate identity oraz pozyskiwanie patronów medialnych na produkty firmowe. Wszystkie działania zostały wykonane zgodnie z przyjętymi założeniami i liczymy, że w dalszym ciągu będą owocowały dla nas tak dobrymi efektami.”

Jarosław Kopyt
Prezes Zarządu Grupy Stereo S.A.

Warsztat Piękna

„Wszystkie działania Agencji Get in Touch charakteryzują się ogromnym zaangażowaniem i kreatywnością. Pani Urszula Klonowska-Wizental, z którą mamy bezpośredni kontakt, ma dużo wyczucia i empatii, zarówno do ludzi jak i do branży kosmetycznej. Cechy te powodują łatwą i przyjemną komunikację oraz szybkie i skuteczne działania. Dowodem na to są informacje/opinie, które docierają do nas od naszych partnerów.”

Anna Grela
Właścicielka, Warsztat Piękna

Referencje